Forum only for girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum only for girls

Si punca in ne veš kaj bi počela? Potem je to pravi naslov zate in za tvoje prijateljice, da se pozabavate in družite z ostalimi dekleti iz vse Slovenije!
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Dobrodošla!

Go down 
AvtorSporočilo
Krystina G. McMorgan
Admin
Krystina G. McMorgan


Število prispevkov : 19
Join date : 31/10/2011
Kraj : Ljubljana

Dobrodošla! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Dobrodošla!   Dobrodošla! EmptyPon Okt 31, 2011 11:15 pm

Pozdravljena na forumu, ki je namenjen le dekletom!

Sem adminstratorka tega foruma in me zelo veseli, ko vidim zadovoljne uporabnike. Ustvarila sem že kar nekaj forumov vendar ta je prvi, ki je namenjen samo dekletom. Upam, da se bomo zabavale in včasih "pošimfale" tudi kakšnega fanta.

Ta forum pa se polek tega, da je namenjen samo dekletom razlikuje tudi po skupinah v katere vas bomo razvrščali. Tako je prav ste slišale. Na tem forumu vas bomo razdelili v nekakšne "domove". Razvrstili vas bomo glede na vaše opise in karakterje.

V domu boste morali določiti tudi vodjo, namestnika in blagajnika.
OBRAZLOŽITEV VLOG:
VODJA: mora znati postaviti spletno stran v kateri boste imeli ostali člani napisana pomembna obvestila. Vodja ima tudi zadnjo besedo pri kakšnih nalogah, ki jih boste morali narediti, da boste pridobili denar.
NAMESTNIK VODJE: ima enako vlogo v primeru, če je vodja odsotna.
BLAGAJNIK: skrbi za pridobljen denar. Samo ona lahko kupuje izdelke, ki vam bodo v trgovinicah na voljo dvakrat do trikrat na mesec.

DOMOVI SO:

-GRANDITAS= to je dom vzvišenih
-RATIONEM= to je dom pametnih
-RESOURCEFULNESS= to je dom iznajdljivih
-VIRTUS= to pa je dom hrabrih

Nazaj na vrh Go down
https://forumonlyforgirls.slovenianforum.com
 
Dobrodošla!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum only for girls :: Pravila in dobrodošlica :: Pred uporabo foruma nujno preberi-
Pojdi na: